Hotel Twardowski****

Informacje kontaktowe

  • Hotel Twardowski****
  • 60-004 Poznań
  • Głogowska 358A
Do centrum: ~6.6 km

Czterogwiazdkowy Hotel Twardowski w Poznaniu mieści się przy ulicy Głogowskiej. W hotelu znajdują się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, a także apartamenty, Junior Suite i Prezydencki. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizje satelitarną, tele

Czterogwiazdkowy Hotel Twardowski w Poznaniu mieści się przy ulicy Głogowskiej. W hotelu znajdują się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, a także apartamenty, Junior Suite i Prezydencki. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizje satelitarną, telefon, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, radio, lodówkę, zestaw do przygotowania kawy lub herbaty, samodzielną łazienkę z wanną lub kabiną prysznicową. Istnieje również możliwość dostawienia dziecięcego łóżeczka dla osób podróżujących z dziećmi.

Hotel posiada 7 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m².Wszystkie sale są klimatyzowane, przystosowane do organizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji. W hotelu znajduje się restauracja Pani Twardowska, specjalizująca się w daniach kuchni staropolskiej i kuchniach świata, a także bar Roma oraz Ogród zimowy, w którym można spędzić czas w otoczeniu bogatej roślinności. Ponadto w hotelu mieszczą się jacuzzi, basen, sauna oraz gabinety masażu. Hotel specjalizuje się w organizowaniu przyjęć i imprez okolicznościowych.