Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Almarco
StandardStandardStandardStandardStandard
63-000 Środa Wlkp. Ul. Niedziałkowskiego 17
Ocena:
8.6 z 4 ocen
Lokalizacja
Hotel Almarco położony jest w Środzie Wielkopolskiej w centralnej części Wielkopolski, oddalony jest zaledwie 30 km od Poznania. Przez Środę Wlkp. przebiega droga krajowa nr 11 z Poznania do Katowic oraz droga wojewódzka nr 432 Śrem – Września. Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że staje się on bardzo dobrą bazą noclegową w biznesie.
Zakwaterowanie
Hotel oferuje 100 miejsc noclegowych w 44 pokojach wyposażonych w telewizję kablową, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Specjalnie dobrany ciepły i przytulny wystrój wnętrz zapewnia każdemu warunki do wypoczynku i komfortowej pracy. Wszystkie pokoje posiadają ten sam wysoki standard. Fachowa obsługa zapewni profesjonalną pomoc administracyjną oraz techniczną.
Cena pokoju uwzględnia śniadanie podawane w Hotelowej Restauracji w godzinach 07:00 - 09:00.
Wyżywienie
W hotelu znajduje się klimatyzowana restauracja o powierzchni 120m2 na 90 miejsc. Otwarta jest od godziny 7.00 do 22.00. Restauracja oferuje szeroki wachlarz dań kuchni krajowej oraz wykwintne dania światowe. Uzupełnieniem restauracji jest drink-bar urządzony w oryginalnym stylu angielskim. Jest to przeszklony, pełen zieleni bar, będący idealnym miejscem do popołudniowego i wieczornego relaksu przy dobrej muzyce i oryginalnym drinku lub aromatycznej kawie. Otoczenie zawsze zielonego ogrodu tworzy niepowtarzalną atmosferę w lecie, jak również wtedy, gdy na zewnątrz prószy śnieg. Do dyspozycji gości oddajemy także piękny ogród z oczkiem wodnym, kominkiem i grillem.
Konferencje
Hotel Almarco posiada 3 sale konferencyjne na 200, 50 i 36 miejsc, urządzone z myślą o szkoleniach, konferencjach, sympozjach, pokazach itp. Podczas spotkań proponujemy przerwy na kawę lub posiłek.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Almarco
Zdjęcie Almarco
Zdjęcie Almarco
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51